
Гучномовець колонний Biamp Desono COLS81 білий
- В наличии
- Код: 911.1589
13 528 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp COLS81 - надзвичайно тонкий 2-х смуговий колонний гучномовець для озвучення приміщень зі складною акустикою. Сфокусована діаграма направленості та поліпшена розбірливість мови забезпечують зменшений зворотній мікрофонний зв'язок та відмінні результати в ревербераційних середовищах, таких як культові споруди та аудиторії, в той час, як стійкість до атмосферних впливів дозволяє використовувати гучномовець на відкритих майданчиках, терасах, патіо...
COLS81 має 8 х 2” (51мм) НЧ-динаміка та 1 х 1” (25мм) ВЧ шовковий твітер, обладнана 4-позиційним перемикачем обмоток трансформатора 70/100В для налаштування потужностей в діапазоні від 3 Вт до 30 Вт та з низькоомним байпасом 30 Вт (16 Ом).
Стандартний настінний кронштейн входить до комплекту поставки.
Biamp Desono COLS81 сертифіковано для використання з програмним забезпеченням Zoom.
Гучномовці COLS81 можна фарбувати в будь-який колір.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: НЧ: 8 х 2” / ВЧ: 1 х 1”
- частотна смуга: 185 Гц - 22 кГц
- потужність 16 Ом: 30 Вт (Continuous)
- потужність 100 В: 30 / 15 / 7.5 Вт
- потужність 70 В: 30 / 15 / 7.5 / 3 Вт
- чутливість (1Вт/1м): 89 дБ
- звуковий тиск (1м): 104 дБ
- дисперсія (Г х В): 120° x 15°
- клас захисту: IP66
- розміри: 614 х 66 х 66 мм
- колір: білий (RAL9016)
- вага: 2.90 кг
Гарантійний термін - 5 років. Стандартна упаковка - 1 шт. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Стационарный |
| Тип установки | На открытом воздухе, В помещении |
| Номинальная выходная мощность | 30 Вт |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Длина | 66 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Высота | 614 мм |
| Вес | 2.9 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас захисту | IP66 |
| НЧ динамік | 8 x 2" |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Чувствительность | 89 дБ |
| Количество динамиков | 8 шт. |
| Количество полос | 2 |
| Акустическое оформление | Закрытого типа |
| Минимальная частота | 185 Гц |
| Максимальная частота | 22000 Гц |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 30 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 16 Ом |
| Крепление на стену | Да |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 66 мм |
- Цена: 13 528 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковака. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.





