
Підсилювач потужності Biamp REVAMP1680
- Под заказ
- Код: 911.1468
Отправка с 13 июня 202699 947 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp REVAMP1680 - професійний 16-канальний цифровий підсилювач з вихідною потужністю 16 х 80 Вт (4 Ом) з можливістю мостового включення 8 х 160 Вт (8 Ом).
Виконаний в рековому корпусі 19" 3U, підсилювач має конвекційне охолодження (без вентиляторів), є надійним, потребує мінімального обслуговування, не шумить і не запилюється.
Енергоспоживання підсилювача дуже низьке, в режимі очікування менше 0.5 Вт. Ще однією "розумною" особливістю REVAMP1680 є перемикання режимів живлення з декількома варіантами автоматичного ввімкнення/вимкнення: POWER ON — живлення постійно ввімкнене; AUDIO TRIGGER — автоматичне ввімкнення/вимкнення при наявності/відсутності аудіо сигналу; EXT. TRIGGER — керування режимів живлення зовнішнім сигналом змінного або постійного струму, що надходить від вашої аудіосистеми.
Крім індивідуальних входів на кожний канал, прилад оснащено двома наскрізними стерео шинами, що дає можливість спрямувати сигнал до різних каналів підсилення без зайвих кабелів.
Для уникнення не санкційного доступу всі органи керування знаходяться на задній панелі приладу.
Гарантійний термін - 5 років. Упаковка індивідуальна. При відсутності на складі, термін замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Усилитель мощности |
| Количество каналов | 16 |
| Номинальная мощность | 80 Вт |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок (міс) | 60 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 483 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 2000 г |
- Цена: 99 947 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


