влевовправо

Підсилювач потужності Biamp REVAMP1120T
- Под заказ
- Код: 911.0651
Отправка с 13 июня 202631 951 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Biamp REVAMP1120T - професійний 1-канальний підсилювач з вихідною потужністю 1 х 120Вт (4 Ом / 100 В).
Топологія D класу з вбудованим гальванічно відокремленим тороїдальним вихідним трансформатором, вільним від зовнішніх впливів і перешкод.
Виконаний на базі шасі 1U 19", підсилювач має конвекційне охолодження (без вентиляторів), є надійним, потребує мінімального обслуговування, не шумить і не запилюється.
Для уникнення не санкційного доступу всі органи керування знаходяться на задній панелі приладу.
Гарантійний термін 5 років. Упаковка індивідуальна. При відсутності на складі, термін замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Усилитель мощности |
| Количество каналов | 1 |
| Номинальная мощность | 120 Вт |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок (міс) | 60 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 483 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 2000 г |
- Цена: 31 951 ₴
- Способ упаковки: Індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


