
DSP-процесор фіксований BIAMP TesiraFORTE AVB AI
- Под заказ
- Код: 911.0396
Отправка с 16 июня 2026179 914 ₴
- +380 (44) 459-70-90
BIAMP TesiraFORTÉ AVB AI фіксований цифровий процесор вводу-виводу з 12 аналоговими входами, 8 аналоговими виходами, до 8 каналів настроюваного USB-аудіо та 128 x 128 каналів AVB. Процесор використовує цифрову аудіоплатформу AVB/TSN і може працювати як окремий пристрій так і в поєднанні з іншими пристроями TesiraFORTÉ AVB та серверами, розширювачами та контролерами Tesira. TesiraFORTÉ AVB AI найкраще підходить для приміщень малого та середнього розміру в якості високоякісного аудіорішення з використанням Voice Lift і Mixminus, наприклад, конференц-залів або залів перемовин.
ОСОБЛИВОСТІ-
128 х 128 каналов AVB (Audio Video Bridging) 12 мікрофонних/лінійних входів, 8 міикрофонних/лінейних виходів
-
Порт Gigabit Ethernet
- Послідовний порт RS-232
- 4-контактний GPIO
- 2-рядковий OLED-дисплей із ємнісною сенсорною навігацією
- Монтується в рке-стійку (1RU)
- Конфігурація та управління системою через Ethernet
- Внутрішній універсальний блок живлення
- Обробка сигналу за допомогою інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення Tesira дозволяє конфігурувати та контролювати маршрутизацію сигналу, здійснювати мікшування, еквалізацію, фільтрацію та затримку
- На пристрій поширюється п’ятирічна гарантія Biamp Systems
* Audio Video Bridging (AVB) це загальна назва для набору технічних стандартів, які забезпечують покращену синхронізацію, низьку затримку та надійність комутованих мереж Ethernet.
Більш детально про AVB тут.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип устройства | Аудиопроцессорный блок |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Тип подключения | Проводные |
| Состояние | Новое |
| Мережева платформа | AVB (Audio Video Bridging) |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 483 мм |
| Глубина | 267 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 3.63 кг |
- Цена: 179 914 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


