влевовправо
ЦІНУ ЗНИЖЕНО !!!

Конференц-камера BIAMP Vidi 250
- Под заказ
- Код: 910.0130
Отправка с 16 июня 202630 394 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Biamp Vidi 250 ширококутна камера 4K, призначена для використання з системами відеоконференцій. Vidi 250 рекомендується для кімнат перемовин або малих і середніх конференц-залів, має широке поле огляду 120°, що дозволяє бачити кожного співрозмовника в кімнаті. Vidi 250 використовує технологію автоматичного кадрування, для ідентифікації учасників зустрічі та регулювання фокусом і масштабом, щоб учасники завжди були в полі зору. Камеру можливо встановити на відео дисплей або на стіну.
Сертифіковано для використання з Microsoft Teams Rooms та Zoom Rooms.
![]()
- Світлодіодна індикація активності камери
- 4K, ширококутне поле зору 120°
- Електронне панорамування/нахил/масштабування з 5-кратним збільшенням
- Технологія автоматичного кадрування для утримання учасників у кадрі
- Багатомікрофонний масив
- Доступні варіанти кріплення на дисплей та на стіну
- Надається трирічна гарантія Biamp Systems
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | Китай |
| Подключение устройства | Проводное |
| Количество мегапикселей веб-камеры | 8.0 Мп |
| Разрешение | 3840х2160 |
| Микрофон | Без микрофона |
| Крепление | Кронштейн |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип видеокамеры | Профессиональная |
| Форматы записи | 4K UHD |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Сертифікація | Microsoft Teams, Zoom |
| Тип разъема | USB Type C |
- Цена: 30 394 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.



